Gry ofiarowane przez Krystiana Kuriatę oraz Łukasza Stankowskiego
 
Call of Juarez: Więzy krwi
Ubisoft, 2009

Kontynuacja strzelaniny, stworzonej przez wrocławskie studio Techland. Ponownie trafiamy na Dziki Zachód, aby poznać, jak wygląda żywot westernowego rewolwerowca i nie tylko.
Fifa06
Electronic Arts, 2005

Fifa 06 jest kolejnym odcinkiem tasiemcowego serialu prezentującego zmagania wirtualnych piłkarzy, przygotowywanego corocznie przez kanadyjski oddział firmy Electronic Arts, ukrywający się pod nazwą EA Sports.
Worms 3D
Team17, 2003

Kolejna odsłona nieśmiertelnych robaków, tym razem w całkowicie nowym, w pełni wykorzystującym grafikę 3D wydaniu.
Drakensang: The Dark Eye
Radon Labs, 2008

Drakensang: The Dark Eye studia Radon Labs to gra RPG oparta na najpopularniejszym w Niemczech (a także Austrii i Szwajcarii), systemie papierowych RPGów fantasy.
Moto Racer 3
Atari/Inforgames, 2001

Moto Racer 3: World Tour to następca znanej gry traktującej o wyścigach motocyklowych - Moto Racer 2 pozwalający wszystkim miłośnikom sportowych motorów na ściganie się nimi w wielu wymagających rajdach.
Vin Diesel: Wheelman
Tigon Studios, 2009

Gra akcji skupiająca się głównie na zaprezentowaniu niezwykle dynamicznych efektownych pościgów samochodowych. Sporą atrakcją jest możliwość wcielenia się w postać kierowcy granego przez Vin Diesela.
           Mount & Blade
TaleWorlds, 2005

Way of the Sword łączy w sobie elementy gier akcji, RPG oraz strategii. Gracz wraz ze swą drużyną musi stawić czoła niebezpieczeństwu jakie zagraża królestwu Calardini.

 
Zaloguj

Zaloguj się

Login *
Hasło *
Pamiętaj mnie
Odwiedź nas na Facebook'u
   

Newsletter