Programy edukacyjne z różnych zakresów tematycznych


 

 

Repetytoria dla maturzystów i kandydatów na studia to systematycznie ułożone zestawy ponad 2500 pytań i odpowiedzi podsumowujących wiedzę z języka polskiego, geografii, matematyki, fizyki, chemii oraz biologii. Materiał repetytorium, w połączeniu z programem SuperMemo, pozwala skutecznie odświeżyć i zapamiętać informacje niezbędne na egzaminach.

 

repetytorium-biologia-2008 repetytorium-chemia-2008 repetytorium-fizyka-2008      
Biologia Chemia Fizyka      
           
geografia-repetytorium- Program-SUPERMEMO-Historia jezykpolski matematyka-repetytorium-    
Geografia Historia Język polski Matematyka    

 

 

Mijusic to pakiet do nauki kształcenia słuchu i teorii muzyki. W zależności od wybranego modułu, użytkownik może zapisywać rytm i melodię ze słuchu, zdobyć wiedzę o interwałach, trójdźwiękach. System punktacji w łatwy sposób pozwala skontrolować stopień przyswojonego materiału, a liczne testy, tryby edukacyjne bądź konkursowe sprawdzą nabyte wiadomości.

 

 

dyktando melodyczne dyktando rytmiczne interway mijusic trojdzwieki-d7  1 p
Dyktando Melodyczne Dyktando Rytmiczne Interwały Trójdźwięki

 

 

Kompletna metoda nauki języka obcego, pisanie, czytanie, rozumienie ze słuchu, gramatyka, wymowa, kultura.
Tell Me More. Special Edition to niezwykły sposób nauki języków obcych. Aktualnie używa go ponad 6 milionów użytkowników w 65 krajach na całym świecie. Jest on najczęściej używanym i najczęściej kupowanym w Europie programem do nauki języków obcych.

 

Tell Me More Angielski Tell Me More Francuski  Tell Me More Hiszpanski  Tell Me More Niemiecki
Angielski Francuski Hiszpański Niemiecki

 

 

 

Mobilne rozmówki 10 Języków to ponad 750 najważniejszych słów i zwrotów w 10 popularnych językach świata: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, portugalski, grecki, niderlandzki, rosyjski i chiński wraz z kursami multimedialnymi i nagraniami MP3 na płycie DVD-ROM. Zdania i zwroty są uporządkowane wokół najważniejszych tematów związanych z podróżowaniem: Podstawowe zwroty i wyrażenia, W podróży, Zakwaterowanie i Jedzenie. Po każdym rozdziale umieszczono słowniczek najważniejszych słówek.

 

W mediatece Góra Mediów dostępne są również wydania „Mobilnych rozmówek" w językach: angielskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim, rosyjskim, włoskim.

 

mobilne-rozmowki-10-jezykow  10 języków

 

mobilne-rozmowki-angielskie mobilne-rozmowki-francuskie supermemo-mobilne-rozmowki-hiszpanskie-pc-
Rozmówki angielskie Rozmówki francuskie Rozmówki hiszpańskie
     
mobilne-rozmowki-niemieckie mobilne-rozmwki-rosyjskie 7540 mobilne-rozmowki-wloskie-pc-supermemo
Rozmówki niemieckie Rozmówki rosyjskie Rozmówki włoskie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

atlas h Atlas historyczny – Encyklopedia PWN jest ilustrowaną wędrówką multimedialną po historii, pozwala poznawać świat dzięki wykładom i graficznym zestawieniom.
cywilizacje Cywilizacje Europejczyków - Encyklopedia PWN to ogromny zbiór multimedialnych haseł, łatwo dostępnych dzięki prostemu w obsłudze, a zarazem szybkiemu systemowi wyszukiwania. Interaktywny podręcznik przedstawia korzenie, dzieje, kulturę, współczesność i tożsamość Starego Kontynentu.
 techniki z Techniki zapamiętywania - W skład pakietu wchodzą płyty: 1 Techniki zapamiętywania 2. Asertywność 3. Zarządzanie sobą w czasie 4. Negocjacje 5. Komunikacja i perswazja Techniki zapamiętywania Jak zwiększyć o 200-300 procent swoje zdolności pamięciowe.
 powstanie-warszawskie-b-iext7084234    Prezentacja multimedialna Powstanie Warszawskie zawiera niemieckie zdjęcia lotnicze Warszawy z 1944 roku, kalendarium Powstania, nagrania audycji powstańczej radiostacji „Błyskawica", oraz symulację przelotu  samolotem nad zburzoną stolicą.

 

 

dunski       

Norweski Kurs MP3 dla osób początkujących od wyd. Edgard.

W szybki i efektywny sposób uczy 1500 najważniejszych słów i zdań oraz podstaw norweskiej gramatyki. Przeznaczony jest szczególnie dla osób rozpoczynających naukę języka norweskiego.

norweski   

Duński Kurs podstawowy.

Przeznaczony jest dla osób początkujących oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie przypomnieć sobie podstawy języka duńskiego.
Kurs uczy 1500 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień - teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój i bez problemu poradzisz sobie w każdej codziennej sytuacji! Zamieszczone w książce ciekawostki zapoznają Cię z obyczajami oraz kulturą Danii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaloguj

Zaloguj się

Login *
Hasło *
Pamiętaj mnie
Odwiedź nas na Facebook'u
   

Newsletter