Spotkanie autorskie z Aldoną Reich


  

Spotkanie autorskie A Reich    

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie autorskie w Górze Mediów.

Już 4 kwietnia (czwartek), o godz. 17.00 swoją debiutancją powieść zaprezentuje Aldona Reich.

 

O autorce:
Absolwentka studiów filologicznych, pierwsze literackie kroki stawiała na blogu "Moje narracje", na którym publikowała opowiadania oraz na fanpage o tym samym tytule, gdzie znaleźć można krótkie, a nawet bardzo krótkie formy literackie, przedstawiające scenki "z życia wzięte". Od 2007 roku współpracuje z Lubuskim Towarzystwem Naukowym jako redaktor techniczny i korektor.
Opowiadanie pt."Fotografia" zostało opublikowane w "Pro Libris", opowiadanie "Dzień 366" zajęło II miejsce w konkurskie ogłoszonym przez portal www.ohme.pl

Więcej na www.literacko.com.pl

 

O powieści:
Powieść "Tylko dobrzy ludzie zostali" - pisarski debiut, wydany na początku 2019 roku - to opowieść o tym, jak cienka i płynna jest granica pomiędzy dobrem i złem.
Główna bohaterka powieści, Aleksandra Chojnicz, rezygnuje z dotychczasowego życia i w poszukiwaniu nowej drogi niespodziewanie wraca do miejsc, o których starała się zapomnieć.
Odwiedzając rodzinną wieś swojego ojca poznaje historię, w którą wplątane są losy jej rodziny i tamtejszej społeczności.
Początkowy „urlop od życia" staje się trudnym egzaminem, w którym trzeba opowiedzieć się po stronie dobra lub zła, a wszystko to, co do tej pory było proste i oczywiste, wywraca świat Oli do góry nogami.

 

Spotkanie poprowadzi red. Janusz Życzkowski.

 

Serdecznie zapraszamy - wstęp wolny!

   

 

 


 

Zaloguj

Zaloguj się

Login *
Hasło *
Pamiętaj mnie

Newsletter